۸۸۹۳۸۶۷۶-۸

خط مشی

 

 

خط مشی نظام مدیریت یکپارچه IMS

         شرکت صنایع  پلاستیک جهاد زمزم وابسته به موسسه جهاد استقلال  یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی تحت فشار،  آبیاری، گازرسانی و فاضلابی دو جداره کاروگیت و کرتیوب دار با استفاده از تکنولوژی اروپایی و مطابق استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

این شرکت در سال  1362   تاسیس گردیده و دارای 5 کارخانه در شهرهای مختلف کشور شامل مشهد، سنندج، زنجان، اهواز و ایرانشهر می باشد.

شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم همواره در تلاش است با حفظ ارزش های سازمانی خود شامل: کرامت انسانی، مسئولیت پذیری، خلاقیت و نوآوری در جهت تحقق اهداف ذیل حرکت نماید:

 1. توسعه بازار و افزایش فروش محصولات.
 2. جلب و ارتقاء رضایت مشتریان.
 3. انتقال فن آوری های نوین دوستدار محیط زیست در صنعت پلی اتیلن.
 4. ایجاد محیط کار ایمن، یادگیرنده و توجه به آموزش و ارتقاء رضایت و عملکرد کارکنان.
 5. بهره برداری مناسب از زیر ساخت ها، مواد و انرژی به منظور بهره وری کار و سرمایه.
 6. بهبود مستمر فرآیندها پیشگیری از آلودگی محیط زیست و ارتقاء ایمنی فعالیت های سازمان.

اینجانب با استعانت از خداوند متعال و درخواست مشارکت فعال کلیه همکاران در جهت تحقق اهداف فوق، خود را متعهد به استقرار استانداردهای ISO 17025، OHSAS 18001 ، ISO 14001 ، ISO 9001  می دانم.

        مدیرتضمین کیفیت به عنوان نماینده مدیریت مسئول نظارت بر حسن اجراء نظام مدیریت IMS و ارائه گزارشات  درخصوص تحقق اهداف فوق می باشند.

 

 

خط مشی کیفیت

شرکت صنایع  پلاستیک جهاد زمزم بعنوان یکی از تولید کنندگان عمده و موثر در صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن خط مشی کیفی خود را در راستای چشم انداز سازمانی بشرح ذیل اعلام می نماید:

 1. توسعه منابع انسانی و ارتقای توان فنی، مهارت و دانش کارکنان شرکت از طریق آموزش های مستمر برای رسیدن به کیفیت مطلوب در تولید.
 2. رعایت آخرین استاندادرهای فنی و مهندسی مطابق با سطح کیفیت مورد نظر مشتریان (مصرف کنندگان).
 3. جلب نظر و افزایش رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات فنی و مشاوره ای.
 4. تلاش برای استفاده از فن آوری های نوین و بروز دنیا در صنعت پلی اتیلن منطبق بر استانداردهای ملی و بین المللی و ارتباط با مراکز پژوهشی ، تحقیقاتی و اجرایی و تجهیزات آزمایشگاه های کارخانجات و ارتقای آنها  به مراکزی برای تحقیق در صنعت پلی اتیلن.   
 5. بازنگری وبهبود مستر فرآیندها و سیستم ها با استفاده از راهکارهای جدید و به کارگیری دانش نوین مطابق با استانداردهای فنی و مهندسی در جهت بهبود مستمر اثر بخشی مدیریت کیفیت.
 6. افزایش سهم بازار و تقویت و ارتقاء برند شرکت.
 7. مدیریت هزینه ها و افزایش درآمد و سودشرکت.

از آنجایی که دستیابی به اهداف یاد شده مستلزم استقرار مدیریت کیفیت پویا و موثر می  باشد. لذا  ISO 9001:2008   را بعنوان الگو برگزیده و امید است این سیستم آن گونه که در نظامنامه کیفیت  پیش بینی شده  به مورد اجرا درآید. بنابراین  شایسته است کلیه همکاران شرکت ضمن درک صحیح و اجرای خط مشی کیفیت همکاری  لازم را با توجه به مسئولیت ها و اختیارات و وظایف محوله در راستای اجرای سیستم مدیریت کیفیت و استمرار آن به نحو احسن انجام دهند.

 

 

خط مشی آزمایشگاه

این آزمایشگاه به عنوان بخشی از شرکت صنايع پلاستيک جهاد زمزم که یکی از بزرگترين و معتبرترين شرکتهای توليد کننده لوله های پلی اتيلن در سطح کشور می باشد، خدمات خود را در حوزه انجام آزمونهای لوله واتصالات پلي اتيلن (آبرساني  و فاضلابی  و گازرسانی )  براساس استاندارد های ملي و بین المللی به مشتريان ارائه می نماید.

در جهت استقرار استاندارد ISO 17025 رئوس خط مشي خود را  به شرح ذیل بیان می نماید و كليه پرسنل آزمايشگاه متعهد و ملزم به اجراي مفاد آن مي باشند .

 • رعايت كليه الزامات و مقررات قانوني مرتبط با سيستم استاندارد بین المللی ISO17025.
 • بكارگيري نيروهاي متخصص ، با تجربه و ارتقاء سطح آگاهي آنها .
 • رعایت رویه های حرفه ای در آزمایشگاه و انجام آزمونها بر اساس مستندات مرتبط .
 • استفاده از روشهای علمی معتبر و استاندارد شده آزمون.
 • صحه گذاری روشهای آزمون با مقایسه با مواد مرجع و یا روش استاندارد در صورت استفاده از روشهای آزمون غیر استاندارد.
 • ارتقاي كيفي خدمات آزمایشگاه و بهبود مستمر آن.
 • ارتقاء سطح رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها با رعایت اصل صداقت و امانتداري
 • استفاده از زيرساختهای مناسب و به روز جهت انجام آزمونها به نحو مطلوب .

       اینجانب به عنوان مديرآزمايشگاه با اعتقاد به این خط مشی ، تلاش دارم با تامين منابع  مورد نیاز، حرکت آزمایشگاه را در نیل به تحقق اهداف فوق، بهبود مستمر و ارتقاء رضايتمندي مشتريان تسریع نمایم .                                                                                                                                                                                        مدیر ارشد آزمایشگاه