imp source https://www.bluehers.com. Up To 60% Off swiss replica watches. High Technology best replica watch site 2022. Clicking Here www.natl-scientific.com. Read Full Report swiss replica watches. Buy now best https://www.accountingwatches.com/. look at these guys 3domegawatches.com. site here richard mille replica. great post to read audiowatches.com.
۸۸۹۳۸۶۷۶-۸

تولید سازه‌های پلی اتیلنی پرورش ماهی درقفس

تولید سازه‌های پلی اتیلنی پرورش ماهی درقفس

تغییرات اقلیمی در دنیا و همچنین در کشور و به دنبال آن کاهش نزولات جوی، بروز خشکسالی و ایجاد وضعیت بحرانی محدودیت در منابع آبی از یک سو و از سوی دیگر، افزایش تقاضا برای مصرف غذای سالم و پروتئین آبزیان، دست اندرکاران را بر آن داشت تا با توجه به پتانسیل‌ها و اکوسیستم‌های موجود در شمال و جنوب و نیز منابع آب‌های داخلی کشور، راهکارها و جایگاه‌های جدیدی در تولید آبزیان را ایجاد نمایند. در همین راستا و با توجه به اینکه مطالعات پتانسیل یابی نشان می دهد. امکان تولید بیش از دو میلیون تن آبزیان در قفس وجود دارد. لذا فعالیت در پرورش ماهی در قفس یکی از اولویت های مهم و این تصمیم گیری قرار گرفته است. شایان ذکر است با تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین با توجه به مزایای اجرایی این طرح در افزایش تولید آبزیان ، ایجاد اشتغال و ارز‌آوری (به واسطه ساخت و تولید سازه های قفس در داخل کشور)، دستور ویژه‌ای برای توسعه طرح فوق الذکر به وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای زیر مجموعه و تابعه آن ابلاغ شده است .

در همین راستا و به منظور تحقق سیاست های توسعه ای دولت، در پایان برنامه ششم توسعه شیلات، تولید آبزیان در قفس، 200 هزار تن پیش‌بینی شده است. علیرغم اینکه در حال حاضر در دنیا نزدیک به سه میلیون تن تولید آبزیان به روش پروش ماهی در قفس در حال انجام است. ولی در کشور ما این فعالیت نوپا بوده و مدت کوتاهی است که به طور عملیاتی در حال اجرا است. اما در همین مدت کوتاه، اقدامات قابل توجه ای در این خصوص صورت گرفته و در حال حاضر حدود 400 دست سازه قفس در دریاها و مخازن پشت سدها نصب شده است. در همین راستا با عنایت به دستور و تاکیدات مقام عالی وزارت به توسعه این امر، شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم در اولین قدم با امضاء تفاهم نامه ای با قبول تعهد لوله‌های پلی اتیلنی حداقل 100 سازه قفس ماهی در اواسط سال 1395 آغاز به کار نمود که پس از برگزاری جلسات مکرر و بررسی‌های لازم توسط واحدهای فني و بازرگانی شرکت و کارخانجات ، در کوتاه ترین مدت ممکن و با بهترین مواد اولیه و با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی برای 30 دست از سازه های قفس پرورش ماهی لوله های پلی اتیلنی تولید و برای نصب در شمال کشور تحویل سفارش دهنده شد.